O firmie

 

HISTORIA I POLITYKA FIRMY

 

 

Firma „METAL-SPAW” powstała w 2001 roku i od początku specjalizowała się w usługach spawalniczych dla dużych przedsiębiorstw. Działalność oparta jest na podwykonawstwie bezpośrednim lub pośrednim
usług spawalniczych dla firm z całej Polski.

Kilkuletnie doświadczenie i dobór najlepszych fachowców spowodował że, z większością tych firm dalej współpracujemy, a także wykonujemy inne zlecenia w każdej metodzie spawania.

 

Polityka jakości w spawalnictwie jest szyldem firmy. Przez ciągłe szkolenie i zdobywanie kwalifikacji, zwiększa się motywacje pracowników oraz rozwija świadomość ich znaczenia w firmie.

 

Za klucz do sukcesu, traktuje się identyfikowanie pracowników i współpracowników z polityką jakości w spawalnictwie  „ Metal-Spaw”Sp. z o.o.

 

Stawiamy na jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Spawacze zatrudnieni w naszej firmie posiadają aktualne uprawnienia TUV, UDT, IS, SLV i umiejętności wykonywania spoin dla każdej metody.
Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z przepisami BHP i p.poż.
Prace gazo niebezpieczne wykonywane są z zachowaniem najwyższej ostrożności.Zadowolenie kontrahentów powoduje że otrzymujemy następne zlecenia.

 

Pomagamy naszym klientom w doborze materiałów i metod spawania do wykonywanej przez nich produkcji.
Posiadamy swój sprzęt spawalniczy do wykonywanych usług.Dysponujemy samochodami dostawczymi i generatorami prądu do prac w terenie.

Wypożyczamy sprzęt spawalniczy.

 

Zapraszamy do współpracy.